LIVE

Anti-aging program

15.9.2018 jsme "otevírali Evropu " 

 

 

MLADI A AKTIVNI DLOUHOVEKOST JE V NASICH RUKOU

 

 

LAMINARIA JAPONICA   -Zdraví z moře

 

chytré superpotraviny III. tisíciletí  - léčebná výživa

 

DRR protekce -sen o věčném mládí se stává skutečností

   DETOXIKACE

   REGENERACE

   REJUVENACE

   PROTEKCE

 

Laminaria základní nástřel:

 DRR-Protection - detoxikace (včetně těžkých kovů,radionuklidu- např.radio- či chemoth.lze až několikanásobně snížit se stejným therapeut.učinkem...)

 -regenerace (včetně aktivace kmen.buněk...)

- rejuvenace (omlazení), protekce ( imunity)

 -jediný produkt ,který dělá vše!!! -vše v jednom - neřešíš, že nejptrve použiješ neco na detoxikaci-očištění org, pak doplnění chybějích látek a pak teprve....

- neřešís, zda nejprve podpoříš ledviny a až potom jatra, a až potom pracuješ dál na konkrétním problému

- produkt pro všechny !!! lidi i zvířata i rostliny!!!! -pro vše živé !!! - jediná KI je alergie na jod + těžká hyperfce št.žl.-ale ani tyto nejsou absolutní - po domluvě s inteligentním pacientem pod kotrolou + za mě ještě velmi opatrně u warfarizovaných !!! ( snižuje zvýšenou srážliost...)

- certifikovaná, žívá mořská hnědá řasa s komplexním složením všech nezbytných makro,mikro,ultraelementú, amikokyselin,mastných kysel, proteinu,vitamínů- bez nutnosti další suplementace -bez nutnosti dokupování dalších produktů

a to vše ve formě, která je velmi dobře vstřebatelná - enormně vysoká biovyužitelnost -více než 90%, bez jakýchkoli chemických příměsí - např.optimální k léčbě osteoporozy či hojení zlomenin... -obsahuje vápník i křemík!!! v pro organismus vstřebatelné formě- netřeba doplňovat extra vit.D... :)

prevence a lečba joddeficientních stavů, kardiovaskulárních onemocnění, jeden z nejúčinnějších imunomodulátorů, stimuluje aktivitu vlastních kmen.buněk, sníž.cholesterolu, antikoagulancium, antacidum, navozuje positivní mikrobiom, snižuje patologicky zvýšenou propustnost střeva.... prostě na všech urovních - včetně th.deprese, Parkinsona..... 

 

 

eng:

Dear frend,

 

following our phone call earlier today, please, find hereunder the basic information that I have been sending mainly to my friends, colleagues and doctors.

I am really excited about the Laminaria seaweed. The results of its effects are measurable, eg. by NASA diagnostik.

 

DRR Protection:

- Detoxification from heavy metals, radionuclides, eg. after radio or chemotherapy – can be reduced several times with the same therapeutic effect

- Regeneration including stem cell activation
- Rejuvenation
- Protection of immunity

It is the only product that does everything in one!
You do not solve that you first use something to detoxify, then to add missing substances and then to start causal treatment.
You don't have to care if you first support your kidneys or the liver before you work on a particular problem.

It's a product for all - humans and animals, for the living. The only contraindication is allergy on iodine and severe thyroid hyper function, but even this is not absolute if patient is under control.
In my opinion, caution is needed in people who take Warfarin because Laminaria reduces increased blood clotting.

Laminaria is a certified live seaweed with a complete composition of all the necessary macro, micro, ultra-elements, amino acids, fatty acids, proteins, vitamins - without the need for additional supplements - without the need to purchase additional products.

All in a form that is very absorbable - enormously high bioavailability of more than 90%, without any chemical additions.
Optimal for the treatment of osteoporosis or fracture healing, it contains calcium and silicon in the organism absorbable form - no need to add extra vitamin D.

Prevention and treatment of cardiovascular diseases, stimulates the activity of own stem cells, decreases cholesterol, anticoagulant, antacid, induces positive microbial, reduces pathologically increased intestinal wall permeability - acts simply at all levels - including therapy for depression and Parkinson's disease.

Please, find attached 2 photos. Before and after 4 days – the woman used the Product directly on her palm, even didn´t eat it.

Feel free to turn to me if you might have any questions.

With best regards,

Dr. med. Dagmar Kolářová
Ph. + 420 777 659 445
www.mcentrum.eu 

 

 

 V PŘÍRODĚ JE VŠE, CO JE PRO ŽIVOT A ZDRAVÍ NEZBYTNÉ

Naše tělo žije v podmínkách neustálého boje o přežití na úrovni buněk, tkání, orgánů, systému orgánu a člověka jako celku. Jediný mechanismus, který chrání neuvěřitelně složitý systém našeho organismu a bez něhož je existence všech živých bytostí nemyslitelná, je homeostáza. To je samoregulace, snahanašeho organismu neustále obnovovat ztracenou rovnováhu, reprodukovat sebe sama, překonávat nepříznivé podmínky vnějšího prostředí.
Procesy regulace organismu, počínaje každou buňkou uskutečňuje homeostáza pomocí PNEI- základních systému: psycho, nervového, endokrinního a imunitního.
Ale pro skutečnou životaschopnost každé buňky je nesmírně důležité přijímat látky, které mají plastické funkce, jinými slovy odpovídají za regeneraci stávajících a tvorbu nových buněk.
Zeptáte se: "Je skutečně tajemství dlouhověkosti v neustálé regeneraci?“
Ano! Je třeba pouze podporovat v těle obnovu. Pro plnohodnotný život je nezbytné dodávat tělu přírodní látky, jejichž význam tkví i v jejich energetické hodnotě. Přitom je potřeba nezapomínat na to, že pro každou buňku je životně důležitá přítomnost látek, které přispívají k detoxikaci, tedy k vyloučení metabolických produktů z buňky.

Pouze v podmínkách fyziologického fungování plastických, energetických, bioregulačních a detoxikačních procesů v našem organismu budeme mladí a zdraví!
Vědci vyvinuli produkty, které tomuto napomáhají. – to jsou zdravé potraviny, pomocí kterých můžeme příznivě ovlivnit činnost našeho organismu. 

Příjem potravinových fytokomplexů z přírodních látek přispívá k harmonizaci bioregulačních procesů našeho organismu. Výjimečnost těchto produktů tkví je v tom, že jsou tvořeny přímo přírodními „živými“ látkami, které jsou jedinečné svým složením, fyzikální a chemické povahou a funkčnosti.

Pomáhají znovuobnovit rovnováhu v těle mezi různými systémy a orgány, tedy podporují fyziologické vnitřní prostředí organismu (homeostázu).

Pro plné fungování daného mechanismu jsou potřebné látky s plastickými, energetickými a bioregulačními funkcemi! A tyto látky jsou obsaženy ve všech produktech Vertera!

Naše tělo má samo schopnost se obnovovat, zotavit se, udržovat si mládí a udržovat v stabilním stavu.

 

 

na stránkách se pracuje -v případě zájmu kotaktujte přímo mudr.D.Kolářová  +420 777 659 445