LIVE

Anti-aging program

15.9.2018 jsme "otevírali Evropu " 

 

MLADI A AKTIVNI DLOUHOVEKOST JE V NASICH RUKOU

chytré superpotraviny

DRR protekce -sen o věčném mládí se stává skutečností

   DETOXIKACE

   REGULACE

   REGENERACE

 

 V PŘÍRODĚ JE VŠE, CO JE PRO ŽIVOT A ZDRAVÍ NEZBYTNÉ

Naše tělo žije v podmínkách neustálého boje o přežití na úrovni buněk, tkání, orgánů, systému orgánu a člověka jako celku. Jediný mechanismus, který chrání neuvěřitelně složitý systém našeho organismu a bez něhož je existence všech živých bytostí nemyslitelná, je homeostáza. To je samoregulace, snahanašeho organismu neustále obnovovat ztracenou rovnováhu, reprodukovat sebe sama, překonávat nepříznivé podmínky vnějšího prostředí.
Procesy regulace organismu, počínaje každou buňkou uskutečňuje homeostáza pomocí PNEI- základních systému: psycho, nervového, endokrinního a imunitního.
Ale pro skutečnou životaschopnost každé buňky je nesmírně důležité přijímat látky, které mají plastické funkce, jinými slovy odpovídají za regeneraci stávajících a tvorbu nových buněk.
Zeptáte se: "Je skutečně tajemství dlouhověkosti v neustálé regeneraci?“
Ano! Je třeba pouze podporovat v těle obnovu. Pro plnohodnotný život je nezbytné dodávat tělu přírodní látky, jejichž význam tkví i v jejich energetické hodnotě. Přitom je potřeba nezapomínat na to, že pro každou buňku je životně důležitá přítomnost látek, které přispívají k detoxikaci, tedy k vyloučení metabolických produktů z buňky.

Pouze v podmínkách fyziologického fungování plastických, energetických, bioregulačních a detoxikačních procesů v našem organismu budeme mladí a zdraví!
Vědci vyvinuli produkty, které tomuto napomáhají. – to jsou zdravé potraviny, pomocí kterých můžeme příznivě ovlivnit činnost našeho organismu. 

Příjem potravinových fytokomplexů z přírodních látek přispívá k harmonizaci bioregulačních procesů našeho organismu. Výjimečnost těchto produktů tkví je v tom, že jsou tvořeny přímo přírodními „živými“ látkami, které jsou jedinečné svým složením, fyzikální a chemické povahou a funkčnosti.

Pomáhají znovuobnovit rovnováhu v těle mezi různými systémy a orgány, tedy podporují fyziologické vnitřní prostředí organismu (homeostázu).

Pro plné fungování daného mechanismu jsou potřebné látky s plastickými, energetickými a bioregulačními funkcemi! A tyto látky jsou obsaženy ve všech produktech Vertera!

Naše tělo má samo schopnost se obnovovat, zotavit se, udržovat si mládí a udržovat v stabilním stavu.

 

 

na stránkách se pracuje -v případě zájmu kotaktujte přímo mudr.D.Kolářová 777 659 445